Курси НБУ $ 38.42 € 41.72

Волинських літераторів нагородили премією Сковороди

Відзначили Галину Яструбецьку та Миколу Мартинюка

                                                                               Ярослава ТИМОЩУКГалину Яструбецьку нагородили за монографію «Динаміка українського літературного експресіонізму», Миколу Мартинюка – за внесок у зближення та популяризацію європейських культур і літератур у численних творчих міжнародних видавничих та перекладацьких проектах.
Лауреатами премії імені Григорія Сковороди «Сад божественних пісень» за 2016 рік на Волині стали професор, доктор філологічних наук, доцент Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Галина Яструбецька та письменник, директор видавництва «Твердиня» Микола Мартинюк.


Дипломи лауреатам вручив письменник, член журі премії Ігор Павлюк у книгарні «Є» перед презентацією свого роману.


Галину Яструбецьку нагородили за монографію «Динаміка українського літературного експресіонізму», Миколу Мартинюка – за внесок у зближення та популяризацію європейських культур і літератур у численних творчих міжнародних видавничих та перекладацьких проектах.


Цьогоріч відзнаку отримало понад 10 людей. Премію у 2005 році заснували Волинське товариство «Світязь» і ГО «Чернігівський інтелектуальний центр» за сприяння Національної спілки письменників України, Інституту літератури імені Тараса Шевченка Національної Академії Наук України та міжнародних громадських організацій.


 

Telegram Channel