Організатору дали 11 років
За незаконний обіг психотропних речовин, засудили молодиків, які діяли у складі організованої групи
У січні –лютому 2015 року у Києві, де проживав організатор, злочинці виготовляли психотропну речовину амфетамін, яку в подальшому перевозили до Луцька для збуту.
Прокуратура Волинської області підтримала державне обвинувачення у кримінальному провадженні щодо молодиків, які діючи в складі організованої групи, вчинили низку злочинів, пов’язаних із незаконним обігом психотропних речовин, повідомляє прес-служба відомства.
У ході досудового розслідування встановлено, що в січні –лютому 2015 року у Києві, де проживав організатор, злочинці виготовляли психотропну речовину амфетамін, яку в подальшому перевозили до Луцька для збуту.
Вироком Луцького міськрайонного суду учора чоловіків визнано винними у вчиненні кримінальних правопорушень й призначено покарання. Організатора групи засудили на 11 років позбавлення волі, двох співвиконавців на 10 та 9 років позбавлення волі. Відносно усіх засуджених застосовано додаткове покарання у виді конфіскації всього належного на праві власності майна.