Курси НБУ $ 44.86 € 51.07
«Гловацьки – звір, але ми їдемо до Польщі, щоб зжерти цього звіра» (відео)

Волинь-нова

«Гловацьки – звір, але ми їдемо до Польщі, щоб зжерти цього звіра» (відео)

Тренер Олександра Усика Алі Башир переконаний, що сьогодні на переповненій «Ergo Arena» у Гданську переможно звучатиме «Ще не вмерла України...»

Петро ПАС


Для цього Саші треба буде відібрати пояс чемпіона світу за версією WBO (перша важка вага) у місцевої суперзірки – 30-річного Кшиштофа Гловацьки (26 боїв на професійному рингу – 26 перемог, з них 16 – нокаутом) – обоє на фото.


Усик може стати чемпіоном світу, але тільки не в Гданську. Говорять, що в нього є психолог? Значить, він боїться! А мій єдиний і головний психолог – це моя голова, упевнено говорить непереможний поляк, який не думає віддавати свій пояс.



29-річний українець, який переміг усі 9 із 9 боїв професіональних боїв нокаутом, обіцяє, що буде гаряче.


А ось тренер Саші – знаменитий американський наставник Джеймс Алі Башир – упевнений у перемозі українця.



29-річний Олександр Усик, який переміг усі 9 із 9 боїв професіональних боїв нокаутом, обіцяє, що буде гаряче



.Так, Гловацьки – звір, але ми їдемо до Польщі, щоб зжерти цього звіра. Я готував Усика не на 12 раундів, а на цілих 15 — він тричі проходив 15-раундову дистанцію у спарингах. Ми переможемо та поїдемо з Польщі з чемпіонським титулом.


Трансляція вечору боксу, окрасою якого стане бій Кшиштоф Гловацкі – Олександр Усик – із 20.30 на телеканалі «Інтер».


Відеопередмова бою – https://www.youtube.com/watch?v=njO0sn6uWIk :


Telegram Channel