Побили, а потім ще й пістолет приставили... Автори шацького бойовика отримали по заслузі - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.30 € 30.83

Побили, а потім ще й пістолет приставили... Автори шацького бойовика отримали по заслузі

Засуджено двох молодиків із Луцька, які вчинили ряд злочинів в озерному краї

Наталія МУРАХЕВИЧ, прес-секретар прокурора Волинської області


Прокуратурою Волині підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні про вчинення двома 24-річними лучанами незаконного заволодіння автомобілем, викрадення людини, незаконного позбавлення її волі, погрози вбивством, а також завдання потерпілим тілесних ушкоджень.
Як відомо волинянам, події відбувалися уночі 13 серпня 2016 року поблизу нічного клубу «Одісей» в урочищі Гряда Шацького району, на території центрального пляжу озера Велике Чорне в смт. Шацьк та у селі Світязь.Упродовж ночі обох потерпілих ще не раз били, а привізши до озера – погрожували убити, демонструючи при цьому пістолет.Троє молодиків, поконфліктувавши з двома іншими молодими людьми, влаштували «розбірки».
Побивши одну із жертв аж до втрати свідомості, вони заволоділи автомобілем іншого потерпілого, якого теж побили.
По тому змусили його помістити непритомного товариша на заднє сидіння авто, де утримували його протягом тривалого часу всупереч його волі, пересуваючись при цьому територією Шацього району.
Упродовж ночі обох потерпілих ще не раз били, а привізши до озера – погрожували убити, демонструючи при цьому пістолет.
Згідно з рішенням суду, зловмисників визнано винними у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 121, ч. 1 ст. 125, ч. 2 ст. 289, ч. 2 ст. 146, ч. 1 ст. 129 Кримінального кодексу України.
Одному з них, винному у нанесенні тяжких тілесних ушкоджень потерпілому, призначено покарання у виді 7 років позбавлення волі. Іншому, вина якого у вчиненому менша – у виді 5 років позбавлення волі з призначенням 3-річного іспитового строку.
Третій зловмисник, матеріали щодо якого виділені в окреме провадження, перебуває у розшуку.