Спіймали на хабарі начальника відділення Луцького прикордонного загону (фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.21 € 30.92
Спіймали на хабарі начальника відділення Луцького прикордонного загону (фото)

Волинь-нова

Спіймали на хабарі начальника відділення Луцького прикордонного загону (фото)

За 800 «баксів» згодився «заплющити очі» на переміщення через кордон колекції старовинних монет


Грошові кошти в розмірі 800 доларів США призначалися за безперешкодне переміщення на територію України з республіки Білорусь матеріальних цінностей, зокрема, старовинних монет.Військовою прокуратурою Рівненського гарнізону за матеріалами та спільно з оперативними співробітниками Управління захисту економіки у Рівненській області Національної поліції України задокументовано факт вимагання та одержання неправомірної вигоди інспектором прикордонної служби – начальником кінологічного відділення відділу прикордонної служби «Дубровиця» Луцького прикордонного загону, повідомляє Військова прокуратура західного регіону України.


Грошові кошти в розмірі 800 доларів США призначалися за безперешкодне переміщення на територію України з республіки Білорусь матеріальних цінностей, зокрема, старовинних монет.


Військовослужбовця затримано.


Вирішуються питання про повідомлення зловмиснику про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди, поєднане з вимаганням), обрання запобіжного заходу у виді тримання під вартою та відсторонення від займаної посади.