Поки що 60 діб, а потім роки сидітиме луцький розбійник, який промишляв із пістолетом
Правоохоронцям вдалося затримати бандита по гарячих слідах
Наталія МУРАХЕВИЧ, прес-секретар прокурора Волині
Луцька місцева прокуратура здійснює процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні про вчинення 28-річним лучанином розбою.
За клопотанням Луцької місцевої прокуратури суд обрав розбійнику запобіжний захід у виді тримання під вартою на 60 днів.
Увечері 01 лютого цього року уже судимий за розбій молодик, який нещодавно вийшов із місць позбавлення волі, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, у під’їзду будинку №1 на вулиці Бенделіані в обласному центрі напав на чоловіка й завдав йому удару рукояткою пістолета по голові. Від удару жертва знепритомніла. Зловмисник же вийняв у безпорадного потерпілого з кишені 4450 грн та мобільний телефон.
Коли жертва почала опритомнювати, розбійник продовжив її бити, спричинюючи тілесні ушкодження.
Затримали зловмисника наступного дня завдяки скоординованим діям правоохоронців.
Йому оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 187 Кримінального кодексу України.
За клопотанням Луцької місцевої прокуратури суд обрав розбійнику запобіжний захід у виді тримання під вартою на 60 днів.