Черговий російський «гумконвой» вдерся на Донбас - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.64 € 31.22

Черговий російський «гумконвой» вдерся на Донбас

Сьогодні вранці російська сторона у черговий раз в односторонньому порядку здійснила оформлення 61-го так званого гуманітарного конвою

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на прес-службу Держприкордонслужби.Загалом з 5.25 до 6.15 через російські пункти пропуску «Донецьк» та «Матвєєв Курган» на в'їзд в Україну прослідувало 2 колони «гумконвою» у складі 25 автомобілів.«Оскільки переміщення «гумконвою» відбувалося з грубим порушенням норм міжнародного та вітчизняного законодавства і погоджених з Міжнародним комітетом Червоного Хреста модальностей, українська міжвідомча група здійснювала лише візуальне спостереження без виконання контрольних функцій», - йдеться у повідомленні.


Як зазначили у відомстві, загалом з 5.25 до 6.15 через російські пункти пропуску «Донецьк» та «Матвєєв Курган» на в'їзд в Україну прослідувало 2 колони «гумконвою» у складі 25 автомобілів. Вантажівки перевозили нібито дитяче харчування.


Як повідомлялось, попередній, 60, так званий  гуманітарний конвой перетнув кордон 21 лютого, в якому на територію України був завезений автомобіль військ радіаційного, хімічного і біологічного захисту, який не є гуманітарним вантажем.