«Каша з хробаками» дісталася до Полторака – призначив перевірки (фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.70 € 31.46

«Каша з хробаками» дісталася до Полторака – призначив перевірки (фото)

Інспектуватимуть усі частини, які «годує» компанія ТОВ «Геус-груп»


До військової частини вже виїхала група представників Міністерства оборони для здійснення перевірки.Міністр оборони Степан Полторак призначив службове розслідування у зв’язку із інформацією, розповсюдженою у засобах масової інформації про незадовільний стан харчування у військовій частині, дислокованій у Самборі (Львівська область), повідомляє УНІАН.


За даними прес-служби Міноборони, до військової частини вже виїхала група представників Міністерства оборони для здійснення перевірки. Як зазначається, послуги з харчування у зазначеній військовій частині, згідно з договором, надає компанія ТОВ «Геус-груп», тому Полторак направив спеціальні мобільні групи до усіх військових частин, де послуги надає ця компанія.


Окрім того, згідно з повідомленням, міністр оборони України звернувся до головного військового прокурора України з метою порушення карної справи щодо зазначених фактів та покарання винних.


Нагадаємо, що вчора Василина Мельник поширила у Facebook наступний ілюстрований текст:Мій дідусь казав, що їх на Сибірі хробаками годували, та й не тільки, а тут, в наш час, при теперішній ситуації, таке відношення до солдат.«Ну що ж, любі друзі, ніколи не думала, що зіткнуся з подібною проблемою. Живемо ми в рідній мені Державі, яку я люблю, і за яку боролись мої предки, але так сумно, що нічого не міняється. Мій дідусь казав, що їх на Сибірі хробаками годували, та й не тільки, а тут, в наш час, при теперішній ситуації, таке відношення до солдат. До чого веду, дехто з моїх рідних ( в цілях безпеки ім'я не розголошую) служить в армії, і на питання : «а що ви там їсте?», мені скинули фото. І не тільки проблема в хробаках в кашах, але і й в напоях плавають. Дуже часто вони й не їдять, бо якість жахлива, постійні проблеми з печією та зі шлунком. Зарплата в солдата строкової служби 174 грн, і, цієї зарплати вистачає на пачку сигарет, пінку та кілька станків для бриття та ще пачку печива. Питання в іншому, це хто ж має забезпечувати їх, чи ми податки кому платимо?Це принизливо, жахливо та образливо, за що ми боремось?...І на завершення скажу, що знаю, як ця історія набере розголосу, і не дай Бог хоч волос впаде з голови мого Рідного.
м. Самбір, інженерні війська , А3817».