В Італії офіційно встановили національний День пам'яті жертв мафії - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.64 € 31.22

В Італії офіційно встановили національний День пам'яті жертв мафії

Відтепер у цій країні щорічно 21 березня на національному рівні будуть вшановувати пам'ять загиблих від рук кримінальних структур

Відповідне рішення було затверджено у Палаті депутатів Італії 418 голосами "за" і жодного «проти».Рішення було затверджено у Палаті депутатів Італії 418 голосами "за" і жодного «проти».Президент організації Даніела Марконе описала цей крок як «важливе визнання» для продовження боротьби проти мафії.
"Ми пройшли через біль втрати, знаючи, що ті постріли, вибухи, вбивали наших рідних і близьких, а також частину нас", - сказала вона, додавши, що від цього болю, «ми набралися сил, щоб реагувати, щоб перетворити його у бій».
21 березня очікуються публічні церемонії, демонстрації і дискусії по всій країні.
В Італії існують різні мафіозні групи, найбільші і сумно відомі «Коза Ностра» на Сицилії, «Ндрангета» в Калабрії і «Каморра» в Неаполі. Групи скоюють різні злочини, починаючи від вбивства до шантажу і наркобізнесу, і вважається, що вони причетні до фальсифікації місцевих виборів в деяких південних районах, а також мають значний вплив у діловій та політичній сферах ,повідомляє газета "День".