Андрій Хливнюк віддав пісню свого гурту для фільму про АТО (відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.67 € 31.29
Андрій Хливнюк віддав пісню свого гурту для фільму про АТО (відео)

Волинь-нова

Андрій Хливнюк віддав пісню свого гурту для фільму про АТО (відео)

У документальному фільмі «Додому» прозвучать пісні гурту «Бумбокс»

Музиканти запропонували використовувати свої твори безкоштовно, оскільки впевнені, що такі картини важливі для України і потребують підтримки.Зараз творці картини ведуть переговори про прем'єру картини на одному з національних каналів.Фільм Дмитра Коновалова розповідає історії ветеранів АТО, які повернулися додому після демобілізації. У кожного — своє життя, своя доля, своє майбутнє, але одна на всіх війна, яка, напевно, вже ніколи не піде з їхнього життя та думок. Автори фільму дають їм слово, щоб ті, хто не був у зоні АТО, хоч трохи, але стали ближчими і зрозумілішими одне одному.
Документальний фільм створюється ГО «Лінія згоди», і ідея використовувати музику «Бумбокс» народилася у представника організації, куратора проекту Ольги Ладія-Щербакової під час повернення зі зйомок.
«Після розмов з учасниками війни завжди особливий настрій. Я їхала додому, перемикала радіостанції, поки не потрапила на пісню «Люди», і вона точно збіглася з моїми емоціями, і лягала на кадри відзнятого матеріалу, — ділиться куратор проекту».
Зараз творці картини ведуть переговори про прем'єру картини на одному з національних каналів.