Нардепа Тетяну Чорновол закидали яйцями - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.67 € 31.37

Нардепа Тетяну Чорновол закидали яйцями

Народний депутат Тетяна Чорновол відвідала активістів, які блокують сполучення з непідконтрольними Україні територіями, і намагалася переконати їх припинити блокаду

Чорновол, вдаючись до нецензурної лексики, наполягала, що учасники неправі, пропонувала їм припинити блокаду і боротися з контрабандою іншими методами, але активісти відмовилися про них слухати. Про це на своїй сторінці у Facebook написала журналістка Вікторія Мамотюк.Тетяна Чорновол знаючи, що справжні чоловіки не вдарять жінку, приїхала до учасників блокади торгівлі з окупантами і влаштувала справжню провокацію."Народна депутатка Тетяна Чорновол знаючи, що справжні чоловіки не вдарять жінку, приїхала до учасників блокади торгівлі з окупантами і влаштувала справжню провокацію.


Вона вимагала припинити блокаду, називала ветеранів АТО Путінськими прихвостнями, імпотентим та іншими образливими словами. Але знайшлася інша жінка, яка ввалила Чорновол по морді", – написала журналістка і опублікувала відповідне відео інциденту.


На відео видно, як чоловіки швидко разборонили жінок, які були готові почати бійку.


Після цього у Чорновол ще кинули яйцем, але вона наполегливо намагалася донести до учасників блокади свою думку, хоча її і не слухали, повідомляє Корупція.Інфо.