«Няшамяшний» телефон коштує дорожче за «путінський» (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.67 € 31.29
«Няшамяшний» телефон коштує дорожче за «путінський» (Фото)

Волинь-нова

«Няшамяшний» телефон коштує дорожче за «путінський» (Фото)

Золота «мобіла» до ватника Поклонської пасуватиме

 Про наряд до 8 Березня для екс-прокурорки Криму, а нині – «держдумівки» Наталії Поклонської подбали передовики путінської пропаганди з Russia Today – спрезентували Няші-Мяші модний ватник, інформує «Високий замок».До широких кишень нової куфайки Поклонська поклала патріотичну «мобілу». А в ательє шикових смартфонів й аксесуарів Caviar потурбувалися, щоб до широких кишень нової куфайки Поклонська поклала патріотичну «мобілу», на створення якої надихнула мажорних дизайнерів.


Обтягнутий шкірою алігатора Caviar iPhone 7 із золотим «фейсом» Путіна на згадку на сайті ательє розпродують за 169 тисяч рублів. Новинку ж з присвятою Няші-Мяші оцінили у 179 тисяч «дерев’яних».


Пришпандьорити на коштовну «мобілу» портрет Поклонської не насмілилися (ще до путінського лику не доросла). Обмежилися лише об’ємним раша-гербом на задній кришці і написом під ним «Любовь начінаєтся с Россії».


Алігаторів для чоловічих колекцій приберегли, а на «няшмяшний» варіант  анаконд у розхід пустили. Ну і куди ж без золота для такого «золотця», як Поклонська?!