Співак з Франції заспівав пісню українською мовою і зняв на неї кліп (відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.70 € 31.46

Співак з Франції заспівав пісню українською мовою і зняв на неї кліп (відео)

Французький виконавець Paul Manandise (Поль Манондіз) записав пісню українською мовою «Небокрай», а також зняв на неї кліп

Про це повідомляють Українські Новини. Відеоробота Paul вже розміщена на відеохостингу YouTube.Поль Манондіз — французький співак, який здобув Золотий приз Королівської Консерваторії Брюсселя.Як заявлено на офіційному сайті виконавця, Поль Манондіз — французький співак, який здобув Золотий приз Королівської Консерваторії Брюсселя.


Репертуар пісень французькою, англійською, а з недавніх пір і українською мовами.


Співак народився в Брюсселі. У 20 років Поль переїхав у Париж, де розвивав свій талант, співпрацюючи зі звукозаписними компаніями. Поступово вливаючись в місцевий шоу-бізнес, отримав перший контракт з E. M. I. Music, в якості композитора.


З 2015 року Поль живе в Україні, зі своєю дружиною. Як повідомляється, співак подавав заявку на участь у "Євробаченні-2017" від України з піснею "War is lonely", однак не пройшов попередній відбір.