Обвинувального акта проти Януковича передали в суд - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.06 € 33.81

Обвинувального акта проти Януковича передали в суд

Заочне розслідування проти екс-президента завершено

Військова прокуратура оголосила про передачу в суд обвинувального акта у справі про державну зраду колишнього президента України Віктора Януковича, повідомляє LB.ua.Зібрано достатньо обґрунтованих і об'єктивних доказів, які, я вважаю, дають нам можливість довести вину Януковича в суд."Сьогодні нами було закінчено спеціальне досудове розслідування щодо Януковича, і сьогодні складено обвинувальний акт щодо Януковича. Зараз я передам до суду цей обвинувальний акт. Зібрано достатньо обґрунтованих і об'єктивних доказів, які, я вважаю, дають нам можливість довести вину Януковича в суді" , - заявила прокурор військової прокуратури Руслана Кравченко в ефірі 112 каналу.


У вівторок Головна військова прокуратура викликала захисників Януковича для вручення обвинувального акта, але адвокат Віталій Сердюк заявив, що цього не зробили. "Ця спроба не вдалася, складено акт про неможливість здійснення таких дій", - сказав він.


Нагадаємо, Януковичу інкриміновано те, що 1 березня 2014 року, перебуваючи на території РФ, він скоїв державну зраду, звернувшись із письмовою заявою до президента РФ з проханням використати російські війська на території України. Згодом це призвело до втрати Україною Криму й об'єктів державної власності на суму понад 1,080 трлн гривень.