Ото «улов»! – У Рівному вилучили півтонни бурштину! - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.70 € 31.46
Ото «улов»! – У Рівному вилучили півтонни бурштину!

Волинь-нова

Ото «улов»! – У Рівному вилучили півтонни бурштину!

«Накрили» цех з переробки «сонячного каменю»

Сьогодні, 14 березня, у результаті проведених спільних заходів працівників прокуратури Рівненської області, слідчого управління Головного управління Національної поліції в Рівненській області та Управління захисту економіки в Рівненській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України викрито та припинено діяльність підпільного цеху з оброблення бурштину, який функціонував у одному із нежитлових приміщень у м. Рівне, повідомляє Прокуратура Рівненської області.У ході проведеного обшуку виявлено та вилучено 500 кг обробленого та необробленого бурштину різних фракцій.У ході проведеного обшуку виявлено та вилучено 500 кг обробленого та необробленого бурштину різних фракцій, орієнтовна вартість якого становить 2 млн грн, а також 6 станків для оброблення «сонячного» каміння.


Зазначені слідчі дії проведено у рамках кримінального провадження, розпочатого за ст. 198 КК України (придбання або збут майна, завідомо здобутого злочинним шляхом). Процесуальне керівництво у вказаному кримінальному провадженні здійснює прокуратура Рівненської області.


На даний час тривають слідчі дії щодо документування протиправної діяльності осіб, пов’язаної із незаконними операціями із бурштином.