Начальника Львівського СІЗО упіймали на хабарі - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.91 € 33.15
Начальника Львівського СІЗО упіймали на хабарі

Волинь-нова

Начальника Львівського СІЗО упіймали на хабарі

Військова прокуратура та СБУ задокументували факт вимагання та одержання хабара у розмірі 54 тисячі гривень начальником Львівського слідчого ізолятора №19 Богданом Гальчишаком

Про це повідомив у Facebook генеральний прокурор Юрій Луценко, інформує Українська правда.В службовому кабінеті чиновника, крім суми хабара, знайшли 6,5 тисяч доларів та 600 євро.За його словами, Гальчишак отримав гроші від дружини арештованого за видачу довідки про неможливість подальшого перебування її чоловіка під вартою. В службовому кабінеті чиновника, крім суми хабара, знайшли 6,5 тисяч доларів та 600 євро.


"Так закінчилася 20 річна кар'єра хабарника", - підкреслив Луценко.


Голова ГПУ, "враховуючи масовість виявленого хабарництва в Пенітенціарній службі", звернуся до Мін'юсту з вимогою "негайних кадрових чисток".


За словами заступника міністра юстиції Дениса Чернишова, Гальчишака затримали в службовому кабінеті під час отримання ним другої частини хабара розміром 27 тисяч гривень.


На даний час, пише Чернишов у Facebook, вирішується питання щодо оголошення начальнику Львівського СІЗО про підозру та обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.