У Луцьку вилучено незаконно виготовленого алкоголю на 180 000 гривень (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.91 € 33.15
У Луцьку вилучено незаконно виготовленого алкоголю на 180 000 гривень (Фото)

Волинь-нова

У Луцьку вилучено незаконно виготовленого алкоголю на 180 000 гривень (Фото)

Триває боротьба волинських правоохоронців із незаконним обігом в області підакцизних товарів

Наталія МУРАХЕВИЧ, прес-секретар прокурора Волині


У рамках досудового розслідування кримінального провадження за фактом незаконного виготовлення, зберігання й збуту алкогольних напоїв працівниками ГУ ДФС у Волинській області за процесуального керівництва прокуратури області 16 березня 2017 року проведено санкціонований судом обшук у транспортному засобі та у гаражних приміщеннях в одному з гаражних кооперативів у Луцьку.

Під час обшуку виявлено та вилучено понад 750 л спирту та понад 1000 л незаконно виготовленого алкоголю.Під час обшуку виявлено та вилучено понад 750 л спирту та понад 1000 л незаконно виготовленого алкоголю, фасованого у пляшки з етикетками різних торгових марок. Орієнтовна вартість контрафакту – близько 180 тис. грн.


Вирішується питання про призначення експертиз та визнання вилучених товарно-матеріальних цінностей речовими доказами у кримінальному провадженні. Транспортний засіб також вилучено.


Досудове розслідування триває.