Докази проти глави ДФС знищили? - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.64 € 31.22

Докази проти глави ДФС знищили?

Колишня голова Одеської митниці Юлія Марушевська стверджує, що незабаром після затримання голови Державної фіскальної служби України (ДФС) Романа Насірова у будівлі Одеської митниці сталася пожежа, під час ліквідації якої рятувальники залили комп'ютери та цифрову техніку водою

Юлія Марушевська зазначила, що у результаті пожежі постраждав кабінет Геннадія Іваненка, призначеного в. о. начальника митниці після її звільнення. За словами Марушевської, Іваненко був людиною Насірова, який відмовився звільняти його, незважаючи на відповідні подання, передає «Інтерфакс-Україна», спираючись на DT.ua.Те, що одразу відбувається і суд над Насіровим, і обшук у мене вдома, дуже символічно.«Вони зрозуміли, що НАБУ вирішило взятися за Насірова всерйоз. А один із його промислів - робота з майданчиками. Тобто з ринками, куди йдуть товари за заниженою ціною і без сплати внутрішніх податків», - заявила екс-керівник Одеської митниці.


Відповідаючи на запитання щодо обшуку у неї вдома, Марушевська відмітила, що це невипадково: «Те, що одразу відбувається і суд над Насіровим, і обшук у мене вдома, дуже символічно. Так що ніяких випадкових збігів немає».


Марушевська повідомила, що наразі перебуває у Вашингтоні, де проводить зустрічі з конгресменами і сенаторами «українського корпусу», представниками недержавних організацій. На запитання, чи не боїться вона по приїзді в Київ опинитися в Печерському райсуді, екс-глава Одеської митниці відповіла: «Я думаю, що саме так і станеться. Державну машину просто так не зупинити... морально я до суду готова».