«Порошенко поводився доволі спокійно і не переходив на особисте. А ось Ляшко…» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.02 € 33.32

«Порошенко поводився доволі спокійно і не переходив на особисте. А ось Ляшко…»

Стали відомі подробиці вчорашньої зустрічі лідерів української політики

Петро Порошенко обговорив з головами фракцій та груп ситуації, які можуть виникнути у разі неотримання траншу МВФ, а також наслідки від блокади ОРДО. Про це журналістам заявили голови фракцій після зустрічі, інформує «Українська правда».«Емоційно виступав лише Ляшко, але він завжди так виступає».«На зустрічі був спікер парламенту, прем’єр-міністр, керівники фракцій. Розмова в осовному стосувалася налагодження роботи парламенту, пошуку точок дотику між парламентом та Кабміном. Ми домовилися, що меморандум МВФ буде оголошений, як тільки він буде підписаний. Також ми проаналізували наслідки блокади», – сказала заступник голови фракції БПП Ірина Луценко.


За її словами, поки тривала зустріч, Гройсман виходив на переговори з МВФ.


Також після закінчення розмови з депутатами до перемовин із МВФ приєднався Порошенко.


Вона додала, що розгляд питання надання траншу Україні поки що перенесли на кінець березня.


Окрім того, за словами Луценко, під час зустрічі обговорювалися кандидатури до складу ЦВК, а також домовилися, що питання переформатування складу Рахункової палати Рада розгляне на засіданні 23 березня.


У свою чергу лідери фракцій на умовах анонімності розповіли, що на зустрічі з головами фракцій президент поводився доволі спокійно і не переходив на особисте.


«Якщо чесно, зустріч була, щоб зустрітися. Ми вже все це чули. Але добре, що почали нас запрошувати», – зазначив один із депутатів. «Емоційно виступав лише Ляшко, але він завжди так виступає», –  додав співрозмовник.


Сам Олег Ляшко розповів журналістам, що в Адміністрації президента бачив прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, екс-прем’єра Арсенія Яценюка, голову АП Ігоря Райніна та екс-главу АП Бориса Ложкіна.


Як відомо, Рада директорів МВФ перенесла запланований на понеділок розгляд питання про завершення третього перегляду програми розширеного фінансування для України. «Перенесення термінів проведення засідання викликане виключно потребою в уточненні розрахунків щодо економічних наслідків від заходів, застосованих Україною у відповідь на блокаду, та захоплення українських підприємств на непідконтрольних територіях, а також у зв’язку з визнанням російською стороною документів, виданих на цих територіях», – пояснили в українському Мінфіні.