Волинський правоохоронець відсидить за ґратами 5 років за вимагання і одержання неправомірної вигоди - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.64 € 31.22

Волинський правоохоронець відсидить за ґратами 5 років за вимагання і одержання неправомірної вигоди

Покуратура області домоглася реального покарання для правоохоронця-корупціонера

Наталія МУРАХЕВИЧ, прес-секретар прокурора Волині


Відділом процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих регіональної прокуратури підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні про вимагання та одержання неправомірної вигоди за вчинення дій з використанням наданої влади та службового становища слідчим слідчого відділу Луцького відділу поліції головного управління Національної поліції у Волинській області.Правоохоронець був затриманий під час одержання від громадянина 200 доларів США за закриття кримінального провадження.Правоохоронець 22 серпня 2016 року був затриманий під час одержання від громадянина 200 доларів США за закриття кримінального провадження.


Рішенням Луцького міськрайонного суду слідчого визнано виним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України, та призначено покарання у виді 5 років позбавлення волі  з позбавленням права 3 роки займати посади у правоохороних органах та конфіскацією половини належного йому на праві приватної власності майна.
Окрім того, правоохоронця позбавлено звання «лейтенант поліції».