Шокін знову буде генпрокурором? - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.71 € 31.36

Шокін знову буде генпрокурором?

Екс-генпрокурор Віктор Шокін намагається через суд поновитися на посаді

Відповідний позов він подав до Вищого адмінсуду. Цей документ зареєстрований 13 березня 2017 року, про що є повідомлення на сайті суду, передає «Українська правда».Він просить визнати незаконними та скасувати постанову ВР України про надання згоди на звільнення президентом Віктора Шокіна з посади Генпрокурора України.Як розповіла головний спеціаліст прес-служби суду Галина Гаєвська, розгляд призначено на 10 квітня на 15:30.


«У своїй позовній заяві він просить визнати незаконними та скасувати постанову ВР України про надання згоди на звільнення президентом Віктора Шокіна з посади Генпрокурора України», - повідомила Гаєвська.


«Також він просить визначити незаконним і скасувати указ президента від 3 квітня 2016 року про звільнення з посади генпрокурора і указ президента від 23 червня  2016 року №269/2016 а також про поновлення його на адміністративній посаді», - додала Гаєвська.


В указі Порошенка №269/2016 вноситься доповнення до попереднього указу про звільнення Шокіна. Указ доповнено словами «згідно з поданою ним заявою».