Прокинутися у четвертій ранку, щоб подивитися бій Ломаченка - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.70 € 31.46
Прокинутися у четвертій ранку, щоб подивитися бій Ломаченка

Волинь-нова

Прокинутися у четвертій ранку, щоб подивитися бій Ломаченка

Найсильніший боксер України 9-го квітня захищатиме престижний титул чемпіона світу в поєдинку з американцем Джейсоном Сосою

Василь Ломаченко на професійному рингу провів лише вісім боїв, проте рівню суперників можуть позаздрити навіть досвідчені ветерани. Сильні і слабкі сторони українського спортсмена та його опонента аналізує Sport.ua.


Дебют нашого боксера припав на жовтень 2013-го року,  а вже в наступному поєдинку відбувся сумнозвісний бій з Орландо Салідо. Втілити свою дитячу мрію та стати чемпіоном Ломаченку не вдалося, проте доля та всесвітньовідомі промоутери подарували другий шанс, яким наш боксер скористався сповна. Гарі Расел,  який на той момент вважався одним з найсильніших бійців свого дивізіону, не зміг нічого вдіяти з реактивним українцем і поступився за підсумками дванадцяти раундів. Через деякий час з'явилася серйозна проблема з пошуком гідних опонентів,  тому довелося підніматися в наступну категорію. Бій з чемпіоном Романом Мартінесом завершився болючим нокаутом та втратою титула для пуерториканця.


 Останній вихід в ринг Василя Ломаченка датований листопадом минулого року - поєдинок з грізним Ніколасом Уолтерсом перетворився на одностороннє побиття ямайського панчера. Соса,  до речі,  спочатку не розглядався як один з потенційних суперників українця,  проте еліта дивізіону під різними причинами відмовилася від зустрічі з чемпіоном,  а тому особливих варіантів вже не залишалося.Джейсон Соса володіє потужним нокаутуючим ударом - в легких вагових категоріях. Кар'єра американського панчера спочатку особливих надій на успіх не давала - бої з невідомими боксерами перетворилися на справжнє випробування. Після перших восьми поєдинків Соса встиг зазнати однієї поразки та тричі чув нічийні вердикти. Лише в грудні 2015-го кар'єра американця різко пішла вгору - продемонструвавши свої найсильніші сторони,  Джейсон видряпав нічию з Уолтерсом. І хоча багато експертів пізніше скажуть,  що ямайця пограбували,  Сосу це не хвилювало - він піднявся в усіх боксерських рейтингах і отримав право поборотися за титульний бій. 24 червня 2016-го року для El Canito став найкращим днем в його житті - перемога над Хав'єром Фортуною подарувала йому чемпіонський титул,  визнання і величезний успіх.


Джейсон Соса володіє потужним нокаутуючим ударом - в легких вагових категоріях цей аспект доволі часто відіграє важливу (інколи вирішальну)  роль. З останніх чотирнадцяти поєдинків дванадцять завершилися достроково. El Canitо доволі добре боксує як на ближній, так і на дальній дистанції,  що дозволяє йому підлаштовуватися під манеру суперника. Брак техніки компенсується неймовірною самовіддачею та справжнім бійцівським характером,  які рятували американця у скрутних ситуаціях. Проте всі вищеназвані переваги нівелюються одним суттєвим недоліком - ненадійним захистом, який ставить під сумнів чемпіонські амбіції претендента.  Тобто,  в майбутньому двобої Соса, ймовірно,  основні надії покладатиме на одиничні удари зі зміщенням в сторони - будь-яка затримка загрожуватиме болючими випадами з боку українця.Бій транслюватиме телеканал «Інтер». При всій повазі до американця назвати його топовим боксером важко,  а тому прийдешній бій для Василя варто розглядати як необхідний етап у завоюванні заокеанського ринку і симпатій тамтешніх вибагливих фанатів. Схожа думка побутує і в середовищі букмекерів,  котрі бачать беззаперечним фаворитом українського чемпіона.  Головне завдання Ломаченка - змусити суперника почуватися некомфортно і нівелювати його сильні сторони. Неймовірна робота на ногах та пробиття ударів з різноманітних положень,  якими досконало володіє українець обіцяють нелегке життя для претендента. Сподіваємось, Василь покаже той бокс, який ще більше підтвердить його претензії на звання одного з найкращих боксерів сучасності;  а тисячі українців не пошкодують, що так рано прокинулися у вихідний день. Бій транслюватиме телеканал «Інтер».


 Фото СПОРТ bigmir)net