У волинських Самарах на голову ОТГ висуватиметься лише один кандидат - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.70 € 31.46

У волинських Самарах на голову ОТГ висуватиметься лише один кандидат

30 квітня на Волині відбудуться вибори до об’єднаних територіальних громад в рамках реформи децентралізації. Так, депутатів та очільника обиратимуть й у Самарах Ратнівського району

Єдиний кандидат на посаду Самарівського сільського голови ОТГ – самовисуванець Микола Маргес. «Днями у волинських ЗМІ ширилась інформація про те, що я балотуюсь від політичної партії УКРОП. Я спростовую ці повідомлення та вважаю їх наклепом. Деякі політикани видають бажане за дійсне», – наголошує кандидат. Також він додав, що його підтримала партія Блок Петра Порошенка «Солідарність». 30 квітня вибори місцевих голів також відбудуться у Колодяжненській сільській ОТГ, Заборольській сільській ОТГ, Вишнівській сільській ОТГ та Забродівській сільській ОТГ.«Я працюю з багатьма людьми з цієї команди. Вони висувають доволі потужних кандидатів до ОТГ. І зараз я балотуюся як самовисуванець за підтримки партії БПП “Солідарність”.
Тож у разі обрання мене головою я з радістю працюватиму з цими людьми, аби зробити нашу громаду успішною», – додав Микола Маргес.
Зазначимо, що 30 квітня вибори місцевих голів також відбудуться у Колодяжненській сільській ОТГ, Заборольській сільській ОТГ, Вишнівській сільській ОТГ та Забродівській сільській ОТГ. Відтак на Волині існуватиме уже 20 об’єднаних територіальних громад, які матимуть прямі бюджетні стосунки із Києвом.