Україна їде на футзальне Євро-2018!!! (Відео)

Волинь-нова

Тільки що синьо-жовті у Києві перемогли команду Хорватії – 2:1

Петро ПАС

Відбір до чемпіонату Євро-2018. 3 тур. Група «С»: Хорватія – Україна – 1:2 (1:0 – Франко Єловіч, 12; 1:1 – Микола Білоцерківець, 14; 1:2 – Володимир Разуванов, 37).

До цього матчу Хорвати поклали на лопатки Чорногорію – 4:0 і Бельгію – 6:1. Наші теж перемогли цих суперників, але зі скрипом.

А гол Володимира Разуванова за 3 хвилин до фінальної сирени точно можна вважати голом першого півріччя в Україні.

Можливо, «картаті» нас дещо й недооцінили у вирішальній грі, в якій їх влаштовувала і нічия. Хоча насправді збірна Хорватії класно виглядала і гостріше атакувала у матчі з нашими. Але у футзалі, як і у будь-якому виді спорту, виграє той, хто більше забиває.

А гол Володимира Разуванова за 3 хвилин до фінальної сирени точно можна вважати голом першого півріччя в Україні. Сподіваємось, що національна збірна з великого футболу восени нас порадує ще важливішими голами, які виведуть нас на чемпіонат світу. А поки що, Україно, радій, твоя збірна здобула право напряму виступати на футзальному Євро-2018!

Усі матчі збірної України в групі «С»: Україна – Бельгія – 1:0, Україна – Чорногорія – 4:2, Україна – Хорватія – 2:1.

Турнірна таблиця відбору групи «С»:

№ Команда                І          В         Н         П         З:П      О

1. Україна                  3          3          0          0          7:3       9

2. Хорватія                3          2          0          1          11:3     6

3. Бельгія                   3          1          0          2          3:8       3

4. Чорногорія            3          0          0          3          3:10     0.