Більше половини жителів сіл в Україні вже користуються інтернетом - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.67 € 31.37

Більше половини жителів сіл в Україні вже користуються інтернетом

Інтернет Асоціація України оприлюднила результати щоквартального дослідження аудиторії українського інтернету, здійсненого компанією «Фактум-Груп»

Згідно з даними дослідження, в Україні користуються інтернетом 21,6 млн користувачів. Дослідження охоплює населення у віці від 15 років, яке проживає на території України, за виключенням Криму та окупованих територій у Донецькій та Луганській областях.Отож, інтернетом в нашій країні «шастає» уже 64,7% її мешканців.Отож, інтернетом в нашій країні «шастає» уже 64,7% її мешканців.
Цікаво, що 27% усіх інтернет-користувачів України проживають у селах, причому там більшість жителів уже знайома з «павутиною» – 53%.
Очікуваний результат – 97% жителів України у віці 15-29 років користуються інтернетом. А ось серед тих, кому за 65, лише 14% на практиці знають, що таке всесвітня павутина.
До речі, серед пристроїв, завдяки яким українці виходять в інтернет, намічається зміна лідера. Ймовірно, вже у ІІ кварталі 2017 року не стаціонарний домашній комп’ютер, а мобільні пристрої стануть найпопулярнішим дивайсом для виходу в інтернет.