Луценко призначив у Маневичі нового прокурора - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.70 € 31.46
Луценко призначив у Маневичі нового прокурора

Волинь-нова

Луценко призначив у Маневичі нового прокурора

Обіймав різні посади, в тому числі керівні, в органах прокуратури Львівської та Волинської областей

Наталія МУРАХЕВИЧ, прес-секретар прокурора Волині


Прокурор Волинської області Максим Киричук представив колективу Маневицької місцевої прокуратури нового керівника – молодшого радника юстиції Олега Немирівського, призначеного на цю посаду наказом Генерального прокурора України Юрія Луценка.


Виступаючи перед присутніми, прокурор Волині зауважив, що новий керівник місцевої прокуратури попри молодий вік є досвідченим працівником органів прокуратури, має досвід роботи у сферах боротьби з корупцією та організованою злочинністю.До призначення на посаду Олег Юрійович очолював слідчий відділ прокуратури Волинської області.До призначення на посаду Олег Юрійович очолював слідчий відділ прокуратури Волинської області – цей досвід теж має допомогти йому якісно працювати й досягати реальних результатів прокурорської діяльності у сучасних умовах, коли перед органами прокуратури стоїть важливе завдання – принципово реагувати на будь-які порушення закону, ким би вони не вчинялися.


Наголосивши на необхідності забезпечення на території юрисдикції місцевої прокуратури суттєвого підвищення координаційної ролі прокуратури щодо протидії злочинності й порушенням законності в усіх сферах життя, прокурор області побажав новопризначеному керівнику прокуратури сил та натхнення для системної, наступальної та ефективної роботи й нових професійних здобутків.


Довідка: Олег Немирівський народився 25 жовтня 1986 року в місті Бар на Вінничині. Вищу юридичну освіту здобув у Львівському національному університеті ім. Івана Франка. В органах прокуратури працює з 2009 року. Обіймав різні посади, в тому числі керівні, в органах прокуратури Львівської та Волинської областей.