Померла остання людина, яка народилася до 1900 року - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.67 € 31.29
Померла остання людина, яка народилася до 1900 року

Волинь-нова

Померла остання людина, яка народилася до 1900 року

Італійка Емма Морано померла у віці 117 років


Після смерті Морано звання найстарішої людини на планеті перейшло жительці Ямайки Вайолет Браун.У суботу, 15 березня, в Італії померла Емма Морано, яку офіційно вважали найстарішою людиною на Землі. Вона також була останньою живою людиною, яка народилася до 1900 року. Морано було 117 років і 137 днів, пише LB.ua з посиланням на BBC.


Емма - старша із восьми дітей у сім'ї (вона пережила всіх братів і сестер) - народилася 29 листопада 1899 року в італійському П'ємонті. У 2016 році, після того як у травні померла американка Сюзанна Мушатт Джонс, Емма офіційно стала найстарішою людиною на планеті.


Морано говорила, що секрет її довголіття частково криється в генах: її мати дожила до 91 року, кілька сестер подолали сторічний рубіж. Почасти ж справа в досить незвичайній дієті: протягом більш ніж 90 років вона щодня з'їдала по три яйця, причому два з них - сирими. Такого раціону вона дотримувалася з тих самих пір, як лікарі виявили в неї анемію незабаром після Першої світової війни.


Після смерті Морано звання найстарішої людини на планеті перейшло жительці Ямайки Вайолет Браун. Вона народилася 10 березня 1900 року.