Мін'юст оголосив конкурс на посаду головного люстратора - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.57 € 31.03

Мін'юст оголосив конкурс на посаду головного люстратора

Конкурс на посаду директора Департаменту з питань люстрації Міністерства юстиції пройде з 19 по 21 квітня 2017 року.

Про це йдеться на сайті відомства, повідомляє Укрінформ. Документи для участі у конкурсі на зайняття вакантної посади директора Департаменту з питань люстрації Міністерства юстиції України подали 6 кандидатів."Відповідно до наказу Міністерства юстиції від 17 березня 2017 року № 1075/к "Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади» конкурсний відбір пройде з 19 по 21 квітня 2017 року", -  йдеться в повідомленні.
Зазначається, що І етап конкурсного відбору (тестування) відбудеться 19 квітня 2017 року о 10 годині, за адресою: м. Київ, вул. Січових стрільців, 73;  ІІ етап (розв'язання ситуаційних завдань) - 20 квітня 2017 року о 10 годині за адресою: м. Київ, пров. Рильський, 10; ІІІ етап (співбесіда) - 21 квітня 2017 року о 10 годині за адресою: м. Київ, пров. Рильський, 10.


Документи для участі у конкурсі на зайняття вакантної посади директора Департаменту з питань люстрації Міністерства юстиції України подали 6 кандидатів.


Мін'юст закликає всіх журналістів та представників громадськості, які цікавляться цією темою, взяти участь у конкурсному відборі  як спостерігачі.


"Міністерство юстиції зацікавлене в тому, щоб у ході відбору було обрано найбільш компетентного, сильного і самодостатнього спеціаліста, який зміг би очолити цей непростий напрямок", -  зазначається в повідомленні.


Із кандидатами на посаду директора Департаменту з питань люстрації Міністерства юстиції можна ознайомитися на сайті Мін'юсту.