У Києві через холод призупинили відключення гарячої води - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.71 € 31.36

У Києві через холод призупинили відключення гарячої води

Київська адміністрація звернулася до «Київенерго» з проханням призупинити гідравлічні випробування мереж на 1 тиждень у зв’язку з похолоданням

Про це "Українській правда. Київ" повідомила прес-секретар заступника голови КМДА Петра Пантелеєва Юлія Грамотна.Зміщення випробувань на 1 тиждень або трохи більше не позначиться на підготовці столиці до наступного опалювального сезону."У зв’язку з похолоданням було прийнято рішення змістити на один тиждень графік гідравлічних випробувань. Станом на зараз "Київенерго" вже почало відновлювати гаряче водопостачання мешканців", - сказала вона.


Грамотна додала, що попередньо, випробування мереж відновляться з 26 квітня.


"Але якщо не прийде тепло і якщо це похолодання буде зберігатися, то будемо коригувати графік відключень і надалі", - сказала Грамотна.


Вона припустила, що зміщення випробувань на 1 тиждень або трохи більше не позначиться на підготовці столиці до наступного опалювального сезону.


Водночас у КМДА виключили можливість відновлення теплопостачання, оскільки цей процес технологічно дуже складний і забирає близько 7 днів.


Як відомо, Укргідрометцентр прогнозує потепління з 23 квітня.