Україна перегляне списки російських артистів-українофобів (відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.64 € 31.22

Україна перегляне списки російських артистів-українофобів (відео)

Зі списків можуть прибрати підписантів листа до Путіна зі схваленням окупації Криму, які з тих пір мовчали


За три роки з'явилися нові артисти, які не просто негативно висловлюються щодо України, а являють собою певну загрозу безпеки.В Україні створена міжвідомча комісія з представників СБУ, Нацради з телерадіомовлення, професіоналів, експертів, представників медіакомпаній для перегляду списку російських артистів, яким заборонений в'їзд, повідомив міністр культури України Євген Нищук, пише Дзеркало тижня.


За його словами, у комісії йде перегляд списків, "які ще з тих часів, коли вони скопом пішли, де, ви знаєте, спочатку був той, хто підписався"."Ну, ви знаєте, як воно там було, після того, можливо, він нічого не говорив, і їх, очевидно, необхідно переглядати", - сказав він в ефірі телеканалу 1+1.


Нищук повідомив, що за три роки з'явилися нові артисти, які не просто негативно висловлюються щодо України, а являють собою певну загрозу безпеки.


"Це знаходиться в площині і РНБО, якая виносить певні санкції на один або три роки, по-різному", - сказав міністр культури.


Він додав, що в Міністерстві культури є група людей, яка обробляє звернення щодо тих чи інших діячів культури і направляє матеріали в СБУ.


"Так було по відношенню до деяких співачок, які планували виступу в певних залах, і ці концерти були скасовані.


Там були наведені конкретні факти того, що вони були в анексованому Криму або неодноразово висловлювалися проти української культури, української держави", - сказав Нищук.
Про списки з 26-ї хвилини.