Українське масло небезпечне для здоров’я - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.57 € 31.03

Українське масло небезпечне для здоров’я

Наймасштабніше дослідження масла в 2016 році показало, що встановити що додають виробники часто просто не можливо. А це означає, що це може бути не тільки відносно безпечна пальмова олія, але навіть продукти хімії, тобто неорганічного походження

Про це написав директор Української асоціації постачальників торгівельних мереж Олексій Дорошенко на своїй сторінці у "Фейсбуці".Результати дослідження показали, що з 33 зразків 15 є фальсифікатом.Результати дослідження показали, що з 33 зразків 15 є фальсифікатом. А п'ять видів «масла» містять кишкові палички. Частка домішок в олії коливається від 20 до 100%. Таким чином, в деяких примірниках молоко взагалі відсутнє. Буває й таке, що один і той же виробник один вид продукції, що випускає якісний, а інший – з порушеннями. Тому висновок для споживача тільки один: вибирайте виробника, якому довіряєте і купуйте постійно саме його продукцію.


Результати досліджень, разом з Асоціацією захисту прав споживачів «Споживча довіра», передати в АМКУ, який повинен вивчити на предмет антиконкурентних дій.