Ляшко: «Це унікальний і перший за 26 років Незалежності випадок!» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.70 € 31.46
Ляшко: «Це унікальний і перший за 26 років Незалежності випадок!»

Волинь-нова

Ляшко: «Це унікальний і перший за 26 років Незалежності випадок!»

Президент України Петро Порошенко в суботу, 29 квітня, підписав указ про припинення громадянства нардепа Андрія Артеменка (на фото), який раніше нібито передав колишньому раднику Дональда Трампа Майклу Флінну план нормалізації відносин між Україною і Росією

Про це на сторінці в Facebook повідомив лідер «Радикальної партії» Олег Ляшко, інформує «Українська правда».


За його словами, Артеменка позбавили громадянства «в зв’язку з добровільним набуттям ним у 2005 році громадянства Канади».Зараз Артеменко і його захисники кричатимуть, що Конституція України забороняє позбавляти громадянства. Позбавляти – так, а припиняти – ні, не забороняє!«Це унікальний і перший за 26 років Незалежності випадок, коли державний чиновник відповів за порушення Конституції України, яка передбачає лише одне – Українське! – громадянство. Зараз Артеменко і його захисники кричатимуть, що Конституція України забороняє позбавляти громадянства. Позбавляти – так, а припиняти – ні, не забороняє!», – зазначив Ляшко.


«Тепер ми вимагатимемо, щоб парламент на першому пленарному засіданні 16 травня достроко припинив депутатські повноваження Артеменка», – підкреслив нардеп.


Ляшко також додав, що за його інформацією, вранці в суботу Артеменко вилетів до Відня і висловив надію, що після повернення він здасть український паспорт.


Як відомо, раніше Генпрокуратура звернулася до міністра внутрішніх справ Арсена Авакова з проханням ініціювати через Державну міграційну службу процедуру втрати українського громадянства Артеменком.