Пульс дня
В дорогу вирушив безвізовий поїзд «Київ-Перемишль»
Перший «безвізовий потяг» Київ-Перемишль з активістами, експертами та журналістами сьогодні вранці вирушив з української столиці
Про це повідомила віце-прем’єр з питань європейської інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе на своїй сторінці у Facebook.
Безвіз точно не привід розслаблятися!
"Ще і ще раз - від Президента України, урядовців усіх трьох пост-Майданних урядів з особливою заслугою МЗС та Мін'юсту, депутатів ВРУ, громадських організацій та журналістів - до наших партнерів у ЄС - усім дякую за спільну роботу та досягнення мети! Тепер перед нами нові завдання, тому #безвіз точно не привід розслаблятися!", - написала вона.