Норвезький газ почне надходити в Україну з 2022
Щоб імпортувати скандинавське паливо необхідно побудувати інтерконнектор між Україною і Польщею
«Прямий потік норвезького газу в Україну - тепер реальність, з 2022 року. Нам залишилося побудувати інтерконнектор між Україною і Польщею: восени має розпочатися закупівля труб», - повідомив радник міністра енергетики України Максим Белявський у Facebook, передає «РБК-Україна».
Польща і Данія планують запуск газопроводу з Норвегії в країни Центральної Європи.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Польща і Данія планують запуск газопроводу з Норвегії в країни Центральної Європи. Зокрема, планується підписання меморандуму з Данією в справі будівництва газопроводу Baltic Pipe. Відзначається, що Baltic Pipe повинен відкрити Польщі доступ до родовищ блакитного палива на норвезькому шельфі, що дозволить транспортувати блакитне паливо в Центральну Європу. Також 29 травня цього року Белявський повідомив, що станом на сьогоднішній день, з початку року було імпортовано 4,0 мільярда кубометрів газу.