Мешканці Алупки просять Путіна врятувати місто (не на колінах)
«Небайдужі» жителі записали відеозвернення до президента РФ Володимира Путіна, в якому попросили «врятувати» місто
Відеоролик розміщено на ресурсі alupkameinfo, передає «Українська правда».
«Наше місто гине. Просимо вас переглянути питання про адміністративний поділ міста Ялта і повернути Алупці органи місцевого самоврядування, міську раду, бюджет, а також служби, які забезпечують нормальне функціонування міста. Будь ласка, врятуйте наш місто», - наголошується у зверненні.
Перекриваються усі входи на міські пляжі, до єдиного місця відпочинку в нашому місті.
Також мешканці Алупки заявили, що головна визначна пам'ятка Алупки - Воронцовський парк - огороджується металевим парканом, а вхід на територію планують зробити платним.
«Таким чином перекриваються усі входи на міські пляжі, до єдиного місця відпочинку в нашому місті», - відзначають в зверненні.