Пульс дня
Під Одесою знесли пам'ятник «червоному командирові»
Таким чином влада Подольська з величезним запізненням вирішили виконати вимоги закону щодо декомунізації
Роботи з демонтажу скульптури тривали з опівночі до четвертої ранку 10 червня.
У Подільському Одеської області (колишній Котовськ) демонтували пам'ятник Григорію Котовському.
Про це пише Думська, передає «Обозреватель»
Роботи з демонтажу скульптури, що стояла навпроти залізничного вокзалу, пройшли з опівночі до четвертої ранку 10 червня.