«Піттсбург Пінгвінс» виграв Кубок Стенлі (відео)
«Пінгвіни» вирвали перемогу над «саблезубими тиграми» в шостому матчі й довели рахунок у серії до 4:2
Сергій ХОМІНСЬКИЙ
«Нешвілл Предаторс» – «Піттсбург Пінгвінс» – 0:2 (0:1 – Патрік Хьорнквіст (Джастін Шульц, Кріс Куніц) – 58:25 (5x5); 0:2 – Карл Хагелін (Брайан Дюмоулін) – 59:46 (en))
НХЛ – плей-офф. Кубок Стенлі. 6 матч. Нешвілл (США), «Бріджстоун-Арена». 17271 глядач. 12 червня 2017 року.
«Пінгвіни» вп’яте у своїй історії стають володарями найпрестижнішого клубного хокейного трофею.
«Піттсбург Пінгвінс» здобуває перемогу в шостому матчі на Кубок Стенлі і доводить рухунок у серії до 4:2! Це означає, що «пінгвіни» вп’яте у своїй історії стають володарями найпрестижнішого клубного хокейного трофею. Раніше їм це вдавалося у 1991, 1992, 2009 та 2016 роках.
Щодо самого поєдинку, то «Нешвілл Предаторс» на своїй домашній арені билися справді гідно «саблезубих тигрів». «Сухий» рахунок 0:0 тримався аж до 59-ої хвилини поєдинку, допоки швед Патрік Хьорнквіст його не розмочив. Згодом ще один «синьо-жовтий» хокеїст у складі «Піттсбурга» – Карл Хагелін – відправив шайбу у вже порожні ворота «хижаків».
Що ж до «Нешвілл Предаторс» – то вони таки подарували своїм уболівальникам фантастичну казку, та все ж не змогли довести її до повного тріумфу. 16-та команда за підсумками регулярного чемпіонату виграла фінал конференції й таки гідно билася в матчах на Кубок Стенлі з чинним володарем трофею.