Голяка заради безпеки
Мадридом проїхали сотні велосипедистів, одягнених лише в шоломи
Окрім безпеки дорожнього руху, оголені ентузіасти пропагують і здоровий спосіб життя.
Сотні одягнених лише у шоломи велосипедистів виїхали на вулиці Мадрида, йдеться на ТСН.
У такий спосіб вони вимагали поваги до себе від водіїв автівок - і більше велосипедних доріжок у європейських містах.
Окрім безпеки дорожнього руху, оголені ентузіасти пропагують і здоровий спосіб життя.
Приєднатися до пробігу можна булоі в одязі. Проте організатори переконані, що голі швидше привернуть увагу до проблем велосипедного руху.