ФІФА жорстоко покарала «Дніпро» через борги Коломойського
Така ж доля чекає і на «Волинь»?
Міжнародна федерація футболу (ФІФА) застосувала санкцію до українського «Дніпра» через борги клубу Ігоря Коломойського перед штабом колишнього тренера команди Хуанде Рамоса. «Синьо-біло-блакитні» після того, як вилетіли до першої ліги, будуть переведені ще на один дивізіон нижче.
«Дніпро» за борги переводять до Другої ліги.
Про це із посиланням на власні джерела у Федерації футболу України повідомляє відомий інтернет-портал SportArena, інформує wz.lviv.ua. Тепер «Дніпру», в разі продовження існування в нинішньому вигляді, потрібно буде грати у другій лізі.
Цікаво, що аналогічне покарання може чекати і луцьку «Волинь», проте рішення щодо лучан поки в ФІФА ще не ухвалили.