Курси НБУ $ 44.86 € 51.13

«О, Боже!» – заговорили про вигнання «Волині» до Другої ліги...

І все через борг перед Сашею Стевичем


Нагадаємо, «Волинь» посіла останнє місце в Українській Прем’єр-лізі і вилетіла в Першу лігу.



ФІФА може знизити луцьку «Волинь» у класі через борг перед екс-футболістом клубу Сашею Стевичем, повідомляє Champion з посиланням на Sport Arena.


Нагадаємо, «Волинь» посіла останнє місце в Українській Прем’єр-лізі і вилетіла в Першу лігу.


Таким чином, команду можуть понизити до Другої ліги. Раніше була інформація, що борг «Волині» перед Стевичем становить понад 78 тисяч доларів.

Telegram Channel