Директор гімназії оголосив голодування (фото)
Директор Дрогобицької гімназії, заслужений вчитель України Богдан Лепкий розпочав голодування за збереження статусу навчального закладу
Про це йдеться на сторінці гімназії у соціальній мережі Facebook, пише "Обозреватель".
Як повідомляється, міська влада нібито намагається знищити статус гімназії. Саме тому директор закладу й розпочав акцію протесту.
Голодування почергово підтримає колектив учителів.
Також зазначається, що голодування почергово підтримає колектив учителів.
Як йдеться в дрогобицькій інтернет-газеті "Майдан", торік навколо навчального закладу розгорівся конфлікт. Влада вирішила скасувати поділ класів на групи при вивченні математики та української літератури, як було впродовж багатьох років.
Окрім цього, на сесії міської ради без будь-якого громадського обговорення затвердили новий статут навчального закладу.