Пульс дня
Деградація: реклама донецької автомийки шокувала Інтернет-мережу (фото)
В окупованому Донецьку власник автомийки придумав «оригінальне» гасло для свого бізнесу – «В салоне кровь отпылесосим, чей труп в багажнике – не спросим»
Про це повідомляє журналіст Денис Казанський у Facebook.
Раніше було б смішно. Останні три роки вже ні
«Вулична реклама у Донецьку. Раніше було б смішно. Останні три роки вже ні», – написав журналіст.
«В них з мізками страшна деградація відбулася, якщо таке вважають нормальним у рекламі написати», – пишуть в коментарях.