Курси НБУ $ 44.86 € 51.13
Деградація: реклама донецької автомийки шокувала Інтернет-мережу (фото)

Волинь-нова

Деградація: реклама донецької автомийки шокувала Інтернет-мережу (фото)

В окупованому Донецьку власник автомийки придумав «оригінальне» гасло для свого бізнесу – «В салоне кровь отпылесосим, чей труп в багажнике – не спросим»

Про це повідомляє журналіст Денис Казанський у Facebook.



Раніше було б смішно. Останні три роки вже ні




«Вулична реклама у Донецьку. Раніше було б смішно. Останні три роки вже ні», – написав журналіст.


«В них з мізками страшна деградація відбулася, якщо таке вважають нормальним у рекламі написати», – пишуть в коментарях.

Telegram Channel