«Укрзалізниця» планує запустити потяг за маршрутом Рівне-Холм
Це відбудеться у грудні – або й раніше
«Укрзалізниця» домовилася з польськими колегами про запуск двох пар поїздів у Холм – крім поїзда Ковель-Холм почне роботу пара поїздів на маршруті Рівне-Холм, повідомляє Економічна правда.
Якщо з'явиться великий пасажиропотік, у нас вже готове з 11 грудня, а якщо пасажиропотік буде дуже великим, то ми і раніше розглянемо це питання, щоб запустити потяг з Рівного.
Новий поїзд до Польщі почне ходити 11 грудня або раніше.
«Ми з польськими друзями пропрацювали дві пари поїздів. Перша пара поїздів сьогодні вирушає. Якщо з'явиться великий пасажиропотік, у нас вже готове з 11 грудня, а якщо пасажиропотік буде дуже великим, то ми і раніше розглянемо це питання, щоб запустити потяг з Рівного», – повідомив член правління ПАТ УЗ Сергій Михальчук.