Курси НБУ $ 44.86 € 51.13

Учора в Горохові вмить змовкли усі птахи…

… заслухавшись грою і співом учнів місцевої музичної школи!

Валентина ПІДГІРНА 


Уже декілька літ поспіль сонячний сезон у Горохові розпочинається відкриттям арт-майданчика у мальовничому міському сквері!Так було і цьогоріч!



Арт-майданчик  відбувається завдяки підтримці Горохівського міського голови Віктора Годика.



Аж усі птахи змовкли від приємного подиву, заслухавшись грою і співом учнів Горохівської музичної школи!


Ця чудова традиція стала вже улюбленою у горохівчан завдяки ідеї талановитої наставниці дітей, керівника гурту  «Щедрик» Будинку Дитячої і Юнацької Творчості міста Горохів  Людмили Гетьманчук.


Перший цьоголітній концерт був славним музикою і її здібних вихованців, і духовною музикою у виконанні юного  гурту «Відлуння» (керівник Олександр Шепшелей).


Зустрічі  у затишку скверу, якими гордяться горохівчани, відбуватимуться щонеділі впродовж трьох місяців літечка. Їх учасниками і учасницями можуть стати співаки, танцюристи, художники, декламатори…


Арт-майданчик  відбувається завдяки підтримці Горохівського міського голови Віктора Годика.

Telegram Channel