Учора в Горохові вмить змовкли усі птахи…
… заслухавшись грою і співом учнів місцевої музичної школи!
Валентина ПІДГІРНА
Уже декілька літ поспіль сонячний сезон у Горохові розпочинається відкриттям арт-майданчика у мальовничому міському сквері!Так було і цьогоріч!
Арт-майданчик відбувається завдяки підтримці Горохівського міського голови Віктора Годика.
Аж усі птахи змовкли від приємного подиву, заслухавшись грою і співом учнів Горохівської музичної школи!
Ця чудова традиція стала вже улюбленою у горохівчан завдяки ідеї талановитої наставниці дітей, керівника гурту «Щедрик» Будинку Дитячої і Юнацької Творчості міста Горохів Людмили Гетьманчук.
Перший цьоголітній концерт був славним музикою і її здібних вихованців, і духовною музикою у виконанні юного гурту «Відлуння» (керівник Олександр Шепшелей).
Зустрічі у затишку скверу, якими гордяться горохівчани, відбуватимуться щонеділі впродовж трьох місяців літечка. Їх учасниками і учасницями можуть стати співаки, танцюристи, художники, декламатори…
Арт-майданчик відбувається завдяки підтримці Горохівського міського голови Віктора Годика.