На огірковому полі блискавка вбила батька, матір і 15-річного сина
Ну скільки можна наголошувати: не залишайтеся на вулиці під час грози!!!
12 липня в Черкаській області поруч з селом Кузьмина Гребля Христинівського району близько 17:00 під час грози блискавка влучила в трьох осіб.
Чоловік та молода жінка загинули на місці. Через дві години хлопчик помер, не приходячи до тями.
Про це повідомив прес-секретар ДСНС у Черкаській області Костянтин Проценко на своїй сторінці в Facebook.
«Трагедія сталася, коли родина – 38-річний чоловік, його 35-річна дружина та 15-річний син – збирали на полі сільськогосподарського виробничого комбінату огірки.
Внаслідок події чоловік та молода жінка загинули на місці. Травмованого юнака, у критичному стані було терміново доставлено до реанімаційного відділення Христинівської центральної районної лікарні», – написав він.
Однак через дві години хлопчик помер, не приходячи до тями.