На Рівненщині автобус з Луцька потрапив в автоаварію: є загиблі та травмовані
Сьогодні вранці у селі Городниця, що у Млинівському районі, сталась автопригода. Одна людина загинула та ще троє отримали травми
Водій "ВАЗу-2106" їхав з Острожця у напрямку дороги Млинів-Луцьк. І наїхав на жінку-пішохода, яка йшла в попутному напрямку. Намагаючись уникнути наїзду, виїхав на зустрічну смугу руху, де зіткнувся з автобусом "ПАЗ", який їхав за маршрутом "Луцьк — П'яннє".
Намагаючись уникнути наїзду, виїхав на зустрічну смугу руху
— Один з пасажирів легковика загинув, а ще двоє отримали травми. Травмована й жінка-пішохід. А водій автобуса та троє його пасажирів, які були у салоні, травм не отримали. На місці ДТП працюють слідчі поліції, - повідомила «РВ» Олеся Бондарець з Дубенського відділу поліції.