«Тьотю, а коноплі Ви теж «на пироги» посіяли?» – «Та нє, – то на лікарство!»
На Рівненщині поліція не втомлюється збирати «врожай» наркотичного зілля
Дільничним офіцерам поліції, які виявили 18 нарковмісних рослини, пенсіонерка пояснила, що посіяла їх у лікувальних цілях.
60-річна жителька села Тесів, що на Острожчині, на присадибній ділянці вирощувала коноплі. Дільничним офіцерам поліції, які виявили 18 нарковмісних рослин, пенсіонерка пояснила, що посіяла їх у лікувальних цілях, повідомляє Головне управління Національної поліції у Рівненській області.
Крім того, у цьому ж селі дільничні офіцери в обійсті 52-річної мешканки виявили 156 рослин снодійного маку.
За обома фактам слідчі розпочали досудові розслідування за частиною 1 статті 310 Кримінального кодексу України (посів або вирощування снотворного маку чи конопель).
Зразки рослин правоохоронці вилучили та направили на експертизу, решту – знищили.