З якою метою на Волинь приїде міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик?
Про це знає голова обласної державної адміністрації Володимир Гунчик
Кость ГАРБАРЧУК
Міністру хочуть продемонструвати наші проблемні вугільні копальні у Нововолинську та видобуток торфу в Маневицькому районі.
Під час оперативної наради керівник виконавчої влади нашого краю повідомив, що під час робочої поїздки у столицю зустрічався з міністром енергетики та вугільної промисловості Ігорем Насаликом. Він домовився про візит урядовця на Волинь, який заплановано у першій половині серпня. Міністру хочуть продемонструвати наші проблемні вугільні копальні у Нововолинську та видобуток торфу в Маневицькому районі.