Жителя Ківерцівщини звинувачують у вандалізмі
Молодику загрожує від 3 до 7 років тюрми
У Луцькому районі слідчі підозрюють двох волинян у вчиненні наруги на могилами
Повідомляє Район.Ківерці. Обоє зловмисників у червні цього року викрали 19 металевих плит з написами прізвищ та ініціалів загиблих воїнів часів Другої світової війни з меморіалу «Слави» у селищі Торчин. Сума завданих матеріальних збитків громаді селища становить понад 30 тисяч гривень. Завдяки проведеним слідчим та оперативним заходам, поліцейські встановили, що кримінальне правопорушення скоїли 20-річний житель селища Торчин та 23-річний житель Ківерцівського району. До слова, один з них раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності за вчинення грабежу та хуліганства. Наразі, вирішується питання щодо відшкодування завданих матеріальних збитків громаді, – розповів Володимир Зусько, начальник Луцького відділення поліції. Поки що триває досудове розслідування за частиною 3 статті 297 Кримінального кодексу України, йдеться про наругу над могилою, іншим місцем поховання. Стаття передбачає покарання у вигляді від 3 до 7 років.