Гравці «Волині» рвонули вусібіч?!
ЗМІ повідомляють про відхід з команди відразу трьох футболістів
Гравці «Волині» Юрій Романюк, Артем Дудік та Олександр Чепелюк покинули клуб, повідомляє FTR з посиланням на Sport Arena.
Гравці «Волині» Юрій Романюк, Артем Дудік та Олександр Чепелюк покинули клуб.
Головна причина відходу – борги по зарплаті, гравцям не платять вже сім місяців.
Всі троє гравців – вихованці «Волині», в минулому сезоні УПЛ півзахисник Чепелюк зіграв 24 матчі, півзахисник Романюк – 28 матчів (1 асист), форвард Дудік – 24 матчі (3 голи, 2 асисти).